» Verkko » Tarvikkeet » KEMP KEMP SFP+ Module

Ole hyvä ja odota...

Tilaa

Tilaa uutiskirjeemme alta ja saat sähköpostitse tietoa tarjouksista, poistomyynneistä ja uusista tuotteista.
Sähköpostiosoitteesi on turvattu. Emme myy, vuokraa tai lainaa sähköpostiosoitettasi ulkopuolisille tahoille

Tarvikkeet

Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
KEMP KEMP SFP+ Module (LM-SFP-SR)

KEMP KEMP SFP+ Module (LM-SFP-SR)

Tuotekoodi: LM-SFP-SR

KEMP - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - jopa 300 m - 850 nm
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
Arvioitu saapumisaika 16.6.2020
Tulosta
Asiakkaiden arvostelut
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
Copyright © 2020 PRINTCOM CENTER OY